Wynajem sal konferencyjnych i szkoleniowych

Sale szkoleniowe, wykładowe, informatyczne i komputerowe

W związku z aktualną sytuacją, w celu zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa, zapraszamy do zapoznania się z informacjami na stronie regulamin.wenderedu.pl. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem +48 784 980 814 lub mailowo recepcja@wenderedu.pl.

Zgodnie z wytycznymi dotyczącymi przeprowadzania szkoleń, zaktualizowaliśmy maksymalne liczby osób uczestniczących w szkoleniu, dzięki czemu możemy zapewnić #bezpieczneszkolenia. Symbolem * oznaczyliśmy maksymalną liczbę osób w danym układzie sali, przy zachowaniu odpowiedniego dystansu społecznego.

Posiadamy możliwość pełnej organizacji szkoleń i konferencji wraz z noclegami oraz cateringiem. Centrum znajduje się przy ulicy Św. Józefa 1/3. Idealna lokalizacja, brak problemów z dojazdem i parkingiem, zaplecze hotelowe, wysokiej klasy wykończenie oraz wyposażenie sal komputerowych zgodne z wyrafinowanymi wymogami biznesu mogą sprawić, że staniemy się dla Państwa długofalowym partnerem biznesowym.

6

sal szkoleniowych

37

pokoi hotelowych

11+

lat doświadczenia

zaparzonych kaw

Sale konferencyjno-szkoleniowe

Symbolem * oznaczyliśmy maksymalną liczbę osób w danym układzie sali, przy zachowaniu odpowiedniego dystansu społecznego.
Teatralny
Klasowy
Grupowy
Konferencyjny
Podkowa
Podkowa

U-pełny środek

U-wolny środek

PDF

ONLINE

profesjonalna sala na webinary
29 m2
6*
3*
-*
4*
-*
3*

SMART

największa sala / nowoczesne wyposażenie / konferencje / seminaria / widok
105 m2
100 / 36*
64 / 25*
60 / -*
40 / 16*
56 / -*
40 / 16*

PREMIUM

konferencje / szkolenia / spotkania biznesowe / sala z widokiem
61 m2
50 / 25*
32 / 18*
16 / -*
22 / 9*
34 / -*
22 / 13*

PRESTIGE

szkolenia / prezentacje / spotkania biznesowe / coaching / sala z widokiem
58 m2
50 / 21*
34 / 17*
20 / -*
16 / 8*
24 / -*
20 / 9*

BUSINESS

kameralna / narożna sala z widokiem
43 m2
35 / 13*
18 / 10*
12 / -*
12 / 6*
20 / -*
16 / 7*

IT-ROOM

tymczasowo niedostępna
49 m2
-*
-*
-*
-*
-*
-*

ONLINE

profesjonalna sala na webinary

Profesjonalna sala do przeprowadzania webinarów i spotkań online, z zapleczem. Zapewniamy warunki techniczne dające komfort pracy, wygodę działania i świetny odbiór uczestników. 

6* os.
3* os.
-* os.
4* os.
-* os.
3* os.
29,4 m2

SMART

największa sala / nowoczesne wyposażenie / konferencje / seminaria / widok

Największa sala w WenderEDU. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu (mikrofon, czterostrefowe nagłośnienie sufitowe, dwie niezależne instalacje audio-video) jest salą szczególnie polecaną na organizację konferencji, seminariów czy nietypowych szkoleń. Dodatkowo przepiękny widok na Muzeum Narodowe i Odrę z pewnością pozytywnie wpłynie na prestiż spotkania.

100 / 36* os.
64 / 25* os.
60 / -* os.
40 / 16* os.
56 / -* os.
40 / 16* os.
105 m2

PREMIUM

konferencje / szkolenia / spotkania biznesowe / sala z widokiem

Jedna z najbardziej uniwersalnych sal w WenderEDU. Idealna do prowadzenia szkoleń, spotkań, narad biznesowych i konferencji. Dzięki wyposażeniu o wysokiej jakości, zaawansowanemu systemowi audio-wideo, a także Muzeum Narodowemu i Odrze za oknami, sala spełni oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów.

50 / 25* os.
32 / 18* os.
16 / -* os.
22 / 9* os.
34 / -* os.
22 / 13* os.
61 m2

PRESTIGE

szkolenia / prezentacje / spotkania biznesowe / coaching / sala z widokiem

Sala Prestige charakteryzuje się wysokiej klasy wyposażeniem oraz bardzo dobrą akustyką. Przepiękny widok na Odrę i Muzeum Narodowe tworzy niepowtarzalny klimat.

50 / 21* os.
34 / 17* os.
20 / -* os.
16 / 8* os.
24 / -* os.
20 / 9* os.
58 m2

BUSINESS

kameralna / narożna sala z widokiem

Kameralna sala z widokiem na Ostrów Tumski i Muzeum Narodowe. Świetna dla niewielkich grup szkoleniowych. Sala narożna, zatem wyjątkowo doświetlona.

35 / 13* os.
18 / 10* os.
12 / -* os.
12 / 6* os.
20 / -* os.
16 / 7* os.
43 m2

IT-ROOM

tymczasowo niedostępna

Sala przeznaczona szczególnie do zajęć informatycznych, językowych, BHP itp. Dobra lokalizacja oraz wysoki standard wyposażenia sprawiają, że jest ona ciekawą alternatywą dla firm szukających miejsca na szkolenie poza własnym biurem.

-* os.
-* os.
-* os.
-* os.
-* os.
-* os.
49 m2

Zaufało nam wielu klientów

Pokoje dla biznesu

funkcjonalne i wygodne

Wiemy jak ważne jest wygodne miejsce pracy w trakcie podróży służbowych i szkoleń. Posiadamy pokoje wyposażone w biurko, przy którym można sprawdzić prezentację przed szkoleniem czy przesłać raport do firmy. Telewizory z wejściem HDMI, możliwość wynajęcia komputera i szybki Internet światłowodowy pozwolą swobodnie działać, nawet poza biurem. Odpowiadając na indywidualne potrzeby, przygotujemy bardzo wczesne śniadanie, udostępnimy zestaw do prasowania i postaramy się pomóc w każdej awaryjnej sytuacji. By być gotowym na nowe biznesowe wyzwania.

Catering

Poczęstunek w przerwie zajęć

Nic tak dobrze nie wpływa na rozwój biznesu i współpracę, jak wspólna kawa. Podczas szkoleń oferujemy nielimitowaną przerwę kawową. Uczestnikom serwujemy świeżo mieloną kawę, różne rodzaje ciastek, słone przekąski, świeże owoce i warzywa oraz herbatę w kilku smakach, soki i wodę. Zadania specjalne? Na życzenie przygotujemy coś ekstra, np. kanapki, tartinki czy ciasta. W trakcie dnia szkoleniowego zapewniamy lunch. Obiad serwujemy w jadalni w formie szwedzkiego stołu. Po wcześniejszym uzgodnieniu przygotujemy dania wegetariańskie, wegańskie czy bezglutenowe.

Przerwy kawowe

Obiady

Kolacje

Kontakt w sprawie oferty

Usługi dodatkowe

Jesteśmy do dyspozycji w trakcie szkolenia czy konferencji. Pomagamy w kwestiach technicznych, organizacyjnych, a jak trzeba stanowimy pogotowie poligraficzne. Wydruki A4 i A3, od biletów lotniczych po materiały szkoleniowe i ich oprawę, można zlecać w całodobowej Recepcji. Posiadamy wewnętrzny zamykany parking. W razie potrzeby, pomożemy w organizacji transferu na lotnisko lub w inne wybrane miejsce Wrocławia. To wszystko jest naszym standardem, bo oferujemy kompleksową usługę.

św. Józefa 1/3
50-329 Wrocław

+48 71 733 66 61
 recepcja@wenderedu.pl

fax: +48 71 733 66 61

Bądź na bieżąco

Oferty first minute i promocje

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Wymagana zgoda

Oferta WenderEDU

Dostosowana do Twoich potrzeb z gwarancją najlepszej ceny